אופניים חשמליים מתקפלים

עולם האופניים הוליד שני פתרונות יעילים במיוחד לצרכים האלה, האופניים החשמליים והאופניים המתקפלים – החשמליים מעניקים מהירות גבוהה יותר, המתקפלים מעניקים גמישות גבוהה יותר.
באופן טבעי, תוך זמן קצר השתלבו השניים למוצר אחד ויחיד שמשלב בו את כל היתרונות – אופניים חשמליים מתקפלים.

גם חשמליים וגם מתקפלים – איך זה עובד

על פניו, ישנם שני מנגנונים שונים למדי זה מזה הפועלים באופניים החשמליים ובאופניים המתקפלים – מנגנון אחד הוא מנגנון חשמלי שמתלבש על גלגלי השיניים של האופניים, והמנגנון האחר הוא מנגנון מכני פשטני שמהווה חלק מהשלדה שלהם.
כך, נראה שלא אמורה להיות כלל בעיה לשלב את שני המנגנונים בזוג אופניים אחד, והדבר באמת מתקיים באופניים החשמליים המתקפלים. אבל עם זאת, תוך בחינה מעמיקה יותר של תכונות האופניים, כך ניתן להבין שהמנגנונים עשויים דווקא להתנגש.
באופן הזה, קניית אופניים חשמליים מתקפלים צריכה להיעשות תוך הקדשת תשומת לב לשתי תכונות חשובות, ובחירת האיזון הנכון עבור כל אחת מהן:

  • משקל האופניים: משקל האופניים הוא תכונה חשובה במיוחד כאשר לוקחים בחשבון שאנו עשויים לרצות לשאת את האופניים ביד כאשר הם מקופלים – באופניים מתקפלים, נשאף למשקל נמוך, אך יש לזכור שמשקל נמוך בא בדרך כלל על חשבון הסוללה, וכך המנגנון החשמלי של האופניים יהיה עצמתי פחות.
  • גודל האופניים: באופן דומה, ככל שהאופניים קטנים יותר, יהיה נוח יותר לקפל אותם ולשאת אותם, ולכל הפחות נרצה שכל אחד מחלקי האופניים יהיה קטן דיו לקיפול קומפקטי – יש לזכור שהסוללה מהווה את אחד מחלקי האופניים, ואם נרצה שהם יהיו קטנים, נצטרך סוללה קטנה אשר תהיה פחות עצמתית או שתדרוש טעינה בתדירות גבוהה יותר.

איפה שמים את הדגש – מנגנון הקיפול והמנוע החשמלי

אנו באקסטרים טויס מודעים היטב לניגוד האינטרסים שנוצר בין מנגנון הקיפול למנוע החשמלי, ואנו מתחשבים בו כאשר אנו בוחרים את הדגמים אותם נרצה לייבא ולשווק.

כדי לעשות זאת בדרך הטובה ביותר, אנחנו בוחרים לשווק אופניים תוך שאיפה למיקסום של היעילות ושל המגוון שאנו מציעים ללקוח. מצד אחד, השאיפה שלנו ליעילות מתבטאת בכך שאנו מציעים את הדגמים האיכותיים יותר בשוק, אשר משלבים בהם מנגנונים מתוחכמים לשימוש נוח, בטוח, פשוט ויעיל באופניים, הן כאופניים חשמליים הן כאופניים מתקפלים.

מצד שני, השאיפה שלנו למגוון מתבטאת בכך שאנו נמנעים מלהגביל את הלקוחות שלנו למספר מצומצם של דגמים – אנו רוצים להציע רצף של דגמים שונים שכל אחד מהם מוצא את האיזון שלו בין מנגנון הקיפול ומנוע החשמלי, וכך כל אחד יוכל למצוא את הדגם שמשקף באופן הטוב ביותר את צרכיו.