בימבות

אצלנו באקסטרים טויס ניתן למצוא כלי רכיבה מסוגים שונים בשלל צורות, גדלים וצבעים, אשר נועדו להתאים לרוכבים בכל גיל. אנו לא מזניחים אף את הרוכבים הקטנטנים, ומציעים להם קולקציית בימבות צבעונית ומגוונת כדי שיוכלו ליהנות ולנסוע ממש כמו גדולים

מהי הבימבה המועדפת עליכם שילדכם יתאהב בה?

בימבות ממותגות לילדים

אוסף הבימבות שלנו באקסטרים טויס מכיל שלל דגמים, שהם אמנם כמעט זהים זה לזה מבחינת התצורה שלהם, אך כל אחד מהם הוא בעל עיצוב שונה כך שניתן להתאים את הבימבה לאופי של הילד או הילדה.
היתרון האדיר של הבימבות הוא העיצוב המתוחכם שלהם, אשר תמיד מבקש לדמות גרסאות מוקטנות של כלי רכב למבוגרים, וכך הם ממותגים בסמליהם של שלל חברות רכב ולובשים דמות של דגמים אמיתיים של יצרני הרכב הללו.
באופן הזה, הילדים יכולים ליהנות מחוויית נסיעה אותנטית ממש כמו גדולים, והשילוב של העיצוב המדוקדק, הכלי הפשוט והדמיון העשיר של הילדים יוציא אותם למסעות נהדרים הנמשכים על פני שעות של הנאה.
בנוסף לכך, הדגמים של הבימבות מחולקים לשתי תצורות דומות במיוחד זו לזו, אך הן עשויות להתאים למטרות שונות ולגילאים שונים:

  • תצורה עצמאית:

    בימבה עצמאית בה הילדים יושבים לבדם ויכול להניע את עצמו באמצעות דחיפה של הרגליים שלו – בנוסף, הבימבות הללו מצוידות בהגה פעיל אשר הילדים יכולים לנווט באמצעותו.

  • תצורת דחיפה:

    בימבה אשר מצוידת במוט דחיפה, ובה יש משענות עליהם הילדים יכולים להניח את הרגליים, כך שהם לא יניעו את הבימבה בכוחות עצמם אלא יידחפו על ידי ההורים – המושבים בבימבות הללו בדרך כלל ממוגנים יותר, וכך הם מתאימים גם לגילאים צעירים הרבה יותר.