סקייטבורד

אנו באקסטרים טויס מציעים לקהל הלקוחות שלנו את הדגמים החדישים והמתקדמים ביותר, אשר נחשבים לפסגת האיכות בעולם. 

בחר את הסקייטבורד שלך וכנס לכושר בהנאה צרופה:

מבנה הסקייטבורד

הסקייטבורד הוא כלי שנראה פשוט למדי, אך ניתן להבחין בקלות שהסקייטבורדים השונים נוטים להיות די דומים זה לזה, וזאת מפני שיש להם מבנה אחיד.
המבנה של הסקייטבורד נועד לייעל ככל הניתן את השימוש בו – לשמור על בטיחות הנוסע, לתת לו שליטה מרבית על הכלי ובמיוחד מבחינת ניווט, ואף לאפשר לו לבצע תרגילים שונים.
כך ניתן לתאר את המבנה הסטנדרטי של הסקייטבורד:

 • קרש:

  הבסיס של הסקייטבורד הוא קרש העמידה שלו אשר מספק מקום לרוכב לעמוד עליו בשני רגליו – הקרש עשוי לרוב 7 שכבות של עץ או של שילוב חומרים.

 • קצוות:

  קצוות הקרש נוטים להתרומם במעט בזווית כדי לאפשר שליטה רחבה יותר בסקייטבורד ואף בלימה – בין הדגמים ניתן למצוא כאלה בהם שתי הקצוות מורמים, וכך לסקייטבורד אין כיוון מסוים, והם מסייעים לשליטה רחבה במיוחד ופעלולים, ואילו דגמים אחרים כוללים רק קצה מורם אחד, וכך מעניקים לסקייטבורד כיוון והתצורה מסייעת לנסיעה במהירויות גבוהות.

 • אורך:

  לסקייטבורד יש טווח אורכים קבוע הנע בין 76 ס"מ לבין 91 ס"מ, ונועד לשמור על הסקייטבורד ארוך דיו עבור עמידה אך קצר דיו לשליטה מרבית – עם זאת, כיום ניתן למצוא גם דגמים ארוכים יותר אשר מכונים "לונגבורד".

 • שכבת נייר זכוכית:

  פני הקרש של הסקייטבורד מצופים בנייר זכוכית אשר מעניק חיכוך גבוה במיוחד, וכך הוא מאפשר לרוכב לעמוד בבטחה על הסקייטבורד גם במהירויות גבוהות.

 • גלגלים:

  לסקייטבורד ארבעה גלגלים קטנים אשר מחוברים לקרש באמצעות שני צירי מתכת, והם שמאפשרים את ההחלקה עליו – הגלגלים עשויים גומי או פוליאוריתן.