קורקינט לילדים

אנו באקסטרים טויס בחרנו בקפידה ומציעים עבור ילדך את הדגמים האיכותיים והמתקדמים ביותר של קורקינטים חשמליים לילדים, כך שנוכל להבטיח לילדכם נסיעה בטוחה ונוחה בקורקינטים עמידים ואיתנים שמספקים סביבה בטוחה לנסיעה.

בחר את הקורקינט לילדים המועדף על היקר לכם מכל ואנחנו נדאג לשאר:

בחירת קורקינט, לא משחק ילדים:

כדי להתאים את אופי הנסיעה לילדים בצורה נכונה, ישנם דגמי קורקינט אשר תוכננו והורכבו מתוך מחשבת תחילה על טובת הילדים, על הבטיחות שלהם ועל הרצונות שלהם.
כך ישנם מספר מאפיינים שחלקם או כולם משולבים במבנה ובתצורה של דגמי הקורקינט המתאימים לילדים:

 • מימדים:

  קורקינטים המתאימים לילדים נוטים להיות בעלי מימדים קטנים יותר, וכך הם חוסכים מן הילדים את הקושי שבהפעלת כלי גדול מידי עבורם.

 • משקל:

  דומה, גם המשקל של הקורקינטים המותאמים לילדים נוטה להיות נמוך יותר כדי שהילד יכול לתפעל ולשלוט בו באופן נוח יותר.
  המשקל מתקבל תודות למימדים הקטנים יותר ותודות לבחירה בחומרי גלם נכונים אשר מתאפיינים בקשיחות גבוהה על אף המשקל הנמוך שלהם, כך שיהיה ניתן להבטיח שהקורקינט יישאר תקין, עמיד ובטוח למרות המשקל שלו.

 • מיתוג:

  כדי לשדרג את הקורקינט ולהקנות לו מראה מעודכן שהילדים יאהבו, נהוג למתג אותו באמצעים שונים וכך להעניק לו חזות מרשימה ואיכותית במיוחד.

 • גלגלים:

  מרבית הקורקינטים לילדים בנויים בתצורה בת שני גלגלים, אך ישנם דגמים בעלי שלושה גלגלים – שניים מלפנים ואחד מאחור – אשר יכולים לסייע לילדים מתחילים שצריכים סיוע בשמירה על שיווי המשקל.

 • קיפול:

  מרבית הדגמים של הקורקינטים ניתן לקיפול, וכך אפשר לשנע אותם באופן פשוט וקל לפארקים ומקומות אחרים, ואף לשאת אותם ביד במקרה הצורך.

 • פונקציות נוספות:

  דגמים מסוימים של קורקינטים כוללים בהם פונקציות נוספות שנועדו לשפר את חווית הנסיעה או להפוך אותה למרשימה יותר – החל ממדי מהירות פשוטים ועד לאפקט של הוצאת גיצים בעת הבלימה.