רולר בליידס

אנו באקסטרים טויס מקפידים להציע לקהל לקוחותינו את הדגמים החדישים והמתקדמים ביותר בשוק, וכך זוגות הרולר בליידס שאנו משווקים הם מבין המותגים האיכותיים ביותר הקיימים כיום בעולם.

בחר את הרולר בליידס המועדף עלייך ,

רולר בליידס – כלי פשוט, מגוון שימושים

כאשר הגלגליות, ואחריהם הרולר בליידס, הוצגו לראשונה, הם יועדו לשתי מטרות עיקריות – תחבורה ופנאי.
בדומה לכלי רכיבה רבים אחרים, גם במקרה של הרולר בליידס אנשים זיהו את הפוטנציאל האדיר הטמון בהם לשלל שימושים, וכך התפתחו אינספור תרבויות ומשחקים אשר משלבים את הרולר בליידס.
תודות לסידור הגלגלים בטור עורפי, התכונה המיוחדת ביותר של הרולר בליידס היא הדמיון הרב שלהם אל המחליקיים, הנעליים המצוידות בלהבי מתכת בבסיסם המיועדות להחלקה על הקרח.
באופן הזה, לפתע היה ניתן להשתמש ברולר בליידס כחלופה למחליקיים.
כך ניתן להשתמש בהם בשביל שלל שימושים שהיו שמורים לימי החורף בהם משטחים שונים היו קופאים.
ניתן למנות שימושים רבים לרולר בליידס, ואלו העיקריים שבהם:

 • פנאי:

  הרולר בליידס הם כלי מהנה ביותר לנסיעת פנאי, וגם היום ישנם מגרשים שלמים המוקצים למען נסיעתם המהנה של רוכבים הלוך ושוב.

 • תחבורה:

  למרות הפשטות של הרולר בליידס, הם כלי עצמתי במיוחד, והם מהירים ומדויקים – כך ניתן להשתמש ברולר בליידס לתחבורה של ממש, כאשר היכולות שלהם מאפשרות התניידות במרחקים בינוניים והקומפקטיות שלהם מאפשרת העלאה שלהם לתחבורה ציבורית או פרטית.

 • פעלולים:

  הרולר בליידס הצטרפו במהירה לשלל כלי רכיבה אחרים המשמשים למטרות אקסטרים, ובאמצעות שליטה מדויקת בהם ניתן לבצע באמצעותם שלל פעלולים בשטחים אורבניים ובפארקים ייעודיים.

 • החלקה אמנותית:

  באופן מסורתי, ההחלקה האמנותית הייתה שמורה להחלקה על הקרח, אך בזכות הרולר בליידס ניתן לבצע אותה בכל משטח רחב, וכיום רבים משלבים ריקודים או אופי אתלטי עם השימוש ברולר בליידס.

 • הוקי:

  הדמיון של הרולר בליידס למחליקיים מאפשר להם להוות תחליף יעיל עבור משחק ההוקי, וכיום רבים בוחרים לשחק הוקי במגרשים מרוצפים על גבי רולר בליידס.