רכבים ממונעים לילדים

מחלקת הרכבים הממונעים לילדים שלנו כולל שלל דגמים מוקטנים של כלי רכב מוכרים ונפוצים כך שיתאימו לנהיגת ילדים. באמצעות שילוב של פונקציות מתוחכמות ניתן להבטיח עבור הילדים נסיעה בטוחה ואחראית, עם אפשרות לפיקוח הדוק מצד ההורים, וזאת תוך כדי הנאה צרופה ונסיעה חווייתית.
בחר באיזו מכונית ממונעת לילדים , היקר לך ביותר יעשה את נסיעתו הבטוחה הראשונה:

איך עובדים הרכבים הממונעים לילדים?

כלי הרכב הממונעים לילדים מושתתים על מנוע חשמלי קטן שבאמצעותו ניתן לבצע הנעה זהירה של הרכב, וכך להביא לנהיגה מהנה אך בטוחה.
אחד מן המאפיינים המובהקים של כלי הרכב הללו הוא המיתוג שלהם.
כלי הרכב בנויים להיראות כמו דגמים מוטוריים מוכרים, וכך הם נותנים לילדים את ההרגשה שהם נוסעים ממש כמו גדולים.
באופן הזה, הילדים יכולים ללמוד עצמאות ואחריות כבר בגיל צעיר, וכמו כן לרכוש מיומנויות חשובות במיוחד אשר יעזרו להם רבות בעתיד.
כדי לעשות זאת היטב, הרכבים הממונעים לילדים נוטים לשלב בהם מספר פונקציות משוכללות ומאפיינים חשובים שנועדו להכשיר אותם לנהיגה על ידי ילדים ולהגברת הבטיחות.
הדגמים השונים במחלקה עשויים להיות די שונים זה מזה, אך כולם מתוכננים מתוך שאיפה להנאה ובטיחות מרביים, וכך הם כוללים חלק מן המאפיינים הבאים או את כולם:

 • גודל:

  כלי הרכב הממונעים לילדים מותאמים מבחינת הגודל שלהם עבור הילד, והם מתוכננים בקפידה כדי שילדים בגילאים צעירים יוכלו לשבת בהם בנוחות ובצורה בריאה ובטוחה – עם זאת, אין גודל אחיד עבור הדגמים השונים, כדי לאפשר לילדים בגילאים שונים למצוא דגם אשר יתאים למימדים שלהם באופן המיטבי.

 • סוללה חשמלית:

  הרכבים הממונעים לילדים מבוססים על סוללה חשמלית שמספקת את האנרגיה למנוע הפשוט שלהם – הסוללה הזו נוטה להיות במתח נמוך כך שתתאים למהירויות נמוכות ושיהיה ניתן להטעין אותה במהירות ובקלות.

 • מהירות:

  הרכבים הממונעים לילדים מתאפיינים במהירויות נמוכות, כך כדי לשמור על בטיחותם של הילדים, ובאמצעות המנגנון החשמלי עליו המנוע מבוסס ניתן להגביל את המהירויות לכמויות קבועות שהוגדרו מראש – עם זאת, כדי לשפר את חווית הנהיגה ולהפוך אותה למהנה יותר, מרבית הדגמים מציעים לילדים מספר אפשרויות מהירות.

 • נסיעה בשני הכיוונים:

  כדי להקנות לילדים חווית נהיגה מלאה ואותנטית, הדגמים השונים של כלי הרכב הממונעים כוללים בהם גם פונקציית נסיעה לאחור, וכך הילדים יכולים לנווט באופן מלא יותר בכלי הרכב שלהם וכן ללמוד כיצד לחלץ את עצמם ממצבים שונים.

 • תאורה:

  תאורה מובנית בכלי הרכב הממונעים ממלאת שתי מטרות שונות במהותן – מצד אחד, התאורה מהווה כלי בטיחות חשוב, שניתן באמצעות לנהוג באופן נכון גם בשעות החשכה והן להתריע על נוכחות הרכב לכל הסובבים, ומצד שני, התאורה יוצרת חזות אותנטית יותר לכלי הרכב אשר מרצה את הילדים.

 • השתלטות מרחוק:

  כדי לאפשר להורים פיקוח נכון, אחראי ומלא על השימוש של הילדים בכלי הרכב הממונעים, מרבית הדגמים מגיעים עם שלט רחוק ייעודי אשר מאפשר השתלטות מרחוק על כלי הרכב – כך ההורים יכולים לנטרל את השליטה מהילדים במקרים מסוימים, ואף לנווט בעצמם את כלי הרכב בהתאם לצרכים שלהם.

הרכבים הכי יפים ושווים

בעוד שהמפרט הטכני של הרכבים הממונעים לילדים מושתת על יצירת חווית נסיעה מהנה ובטוחה, העיצוב שלהם שם דגש על ייצור חזות אותנטית שיתנו לילדים הרגשה חשובה של עצמאות ושל בגרות.
כדי לעשות זאת לא צריך לשמור על קו אחיד ונוקשה של עיצוב, ולמעשה הדגמים השונים מהווים מגוון רחב ועשיר של תצורות שונות.
כך ניתן להצביע על מספר מאפיינים הנוגעים לעיצוב של כלי הרכב הממונעים, אשר כולם תורמים לאותנטיות שלהם, ושבאמצעותם ניתן להתאים לכל ילד את כלי הרכב האהוב עליו:

 • מיתוג:

  כלי הרכב לילדים מצליחים לשמור על חזות אותנטית למדי בכך שהם מתחפשים לדגמים ממותגים של חברות רכב אמיתיות.
  ניתן למצוא מיתוג של חברות מוכרות רבות, ביניהן מרסדס, אאודי, BMW ועוד.

 • דגמים:

  הרכבים הממונעים לילדים נבדלים זה מזה לא רק בחברה הממתגת אותם, אלא ממש בדגם !
  הדגמים העיקריים שניתן למצוא הם דגמי ספורט, דגמי שטח ודגמים קלאסיים.

 • צבע:

בנוסף להבדלים הללו, ניתן לקלוע בצורה אף מדויקת יותר לטעם האישי של הילד באמצעות בחירה בצבע המתאים .
המוצרים השונים צבועים בשלל צבעים, כך שהילד יוכל לקבל את הרכב הממונע המתאים באופן הטוב ביותר לטעם שלו.

מתלבט בבחירת רכב ממונע לילדך? צור איתנו קשר ונשמח לסייע לך תוך התחשבות ברצונות וצרכי ילדך.
המומחים שלנו ממתינים לשיחתך:  072-3264188

תוכל גם לשלוח לנו הודעה מפורטת ונחזור אלייך במיידי. לחץ כאן להשארת ההודעה

מתלבט? נשמח לייעץ! הנחות מיוחדות מהיבואן לצרכן!❤️